Connect with us
prezent dla brata prezent dla brata

Porady i ciekawostki

4 pomysły na prezent dla rodzeństwa

Published

on

Urodziny, imieniny, święta to okazje, na które najczęściej wręczamy sobie prezenty. Zdając sobie sprawę, że w pewnym momencie może zabraknąć pomysłów na unikalny podarunek dla rodzeństwa, podpowiadamy co kupić! Zachęcamy do lektury!

Długopis Parker z grawerem

Marka Parker bezdyskusyjnie jest liderem na rynku, jeśli chodzi o luksusowe artykuły piśmiennicze. Dlaczego długopis Parker z grawerem stanowi doskonały prezent dla rodzeństwa? Po pierwsze dlatego, że jest spersonalizowany, a to nadaje charakteru unikalności i wyjątkowości. Poza tym często jest tak, że mamy wiele wydatków, zatem zakup porządnych przyborów do pisania jest na końcu listy, mimo, że bardzo byśmy chcieli takowy produkt mieć w zasięgu swej dłoni. Warto zatem spełnić to życzenie rodzeństwa i podarować siostrze lub bratu coś naprawdę klasycznego, pięknego, kunsztownego i przydatnego jednocześnie. Długopisy Parker są nie tylko ergonomiczne, dzięki czemu idealnie leżą w dłoni, ale także wytrzymałe. Można mieć je zawsze przy sobie, w torebce czy aktówce, co jest dodatkowym atutem takiego prezentu dla rodzeństwa.   

Bilety lotnicze

Zainteresowanie podróżami, zwiedzaniem innych krajów, przepięknych miejsc, stale rośnie. Bilety lotnicze stają się coraz tańsze, w związku z czym coraz szersza grupa osób może pozwolić sobie na wyjazd za granicę. Jeżeli siostra lub brat znajdują się w tej grupie miłośników wojaży, to warto pomyśleć o zakupie biletów lotniczych. Warto oczywiście wcześniej sprawdzić, dowiedzieć się, jakie terminy wchodzą w grę. Nie trzeba zdradzać kierunku podróży, bowiem prezent dla rodzeństwa ma być przecież niespodzianką.

Wyjazd weekendowy do spa

Każdy potrzebuje nieco odpoczynku, zatem karnet do spa sprawdzi się idealnie jako prezent dla rodzeństwa. Masaż, jacuzzi, sauna, to lubi praktycznie każdy z nas. Pełne odprężenie, powrót sił witalnych, odstresowanie, to wszystko można uzyskać dzięki wizycie w salonie spa. Jeśli czujemy, że nasze rodzeństwo potrzebuje chwili wytchnienia, to taki podarunek będzie strzałem w dziesiątkę. 

Lot balonem lub paralotnią

To pomysł na prezent dla rodzeństwa, które nie ma lęku wysokości. Lot balonem czy paralotnią to taki typ podarunków, które dostarczają adrenaliny, pozwalają oderwać się od problemów dnia codziennego. Zwykle sami nie decydujemy się na zakup tego typu atrakcji. Warto zatem sprezentować coś, o czym marzy rodzeństwo, ale same nie zdecydowałoby się na zakup tego ze względu na oszczędność.

Voucher do restauracji

Uczta w wykwintnej restauracji lub spokojny wieczór w przytulnej, małej knajpce –  bez względu na to, co wybierzemy, rodzeństwo będzie z całą pewnością zadowolone. Wystarczy znaleźć dogodne miejsce na kulinarnej mapie miasta, które będzie idealnie pasowało do gustu naszego rodzeństwa. Takie chwile stanowiące swoistą ucztę dla zmysłów z całą pewnością pozostaną na długo w pamięci, a prezent dla rodzeństwa będzie na pewno trafiony i udany.   

Ulubione kosmetyki

Ulubione kosmetyki zawsze są zawsze doskonałym i dość bezpiecznym, żeby nie powiedzieć zachowawczym pomysłem na prezent dla rodzeństwa. Jeżeli wiemy, co lubi nasz brat lub siostra, jakie zapachy, jakie rodzaje preparatów, to warto wówczas postawić na dobrej jakości kosmetyki.

Perfumy

Tutaj oczywiście musimy być ostrożni. Lepiej samemu nie decydować o zapachu, bowiem może sie okazać, że nasze gusta, mimo, że jestesmy rodzeństwem i wydaje nam się, że wiemy o naszym bracie bądź siostrze wszystko, zdecydowanie i diametralnie się różnią.

Continue Reading